کویل آلومینیوم

کویل

کویل آلومینیوم

کویل آلومینیوم یکی از پر کاربرد ترین ورق ها در صنایع مختلف از جمله ورق کاری است.شرکت آلومینیوم آگرین، یکی از بزرگ ترین  تولید کنندگان ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت و انواع شیت آلومینیوم در کل کشور است.
شرکت آگرین با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی آموزش دیده در این زمینه ، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار آلومینیوم را در اختیار بگیرد.
کویل های آلومینیومی در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید و عرضه می شوند.ورق آلومینیوم به دو حالت با پوشش پلی کرافت و بدون پوشش پلی کرافت تولید و عرضه می شود.

 کویل آلومینیوم چیست؟

کویل آلومینیوم دارای آلیاژی است که شکل گیری خوبی داشته و از مقاومت بالایی در برابر خوردگی برخوردار است.
هم چنین جوشکاری و مقاومت متوسطی برای ساخت مخزن روغن هواپیما داشته و می توان از آن برای ساخت لوله روغن و همین طور وسایل حمل و نقل، قطعات فلزی کشتی، لامپ استنت و پرچ، محصولات فلزی، محفظه الکتریکی استفاده نمود.
این کویل ها بر خلاف ورق های مسطح، یک کویل یک قطعه سیم پیچ از مواد آلومینیومی است. هسته این استوانه توخالی بوده و روی آن مواد سیم پیچ زخم می شود.به این صورت که ابتدا قطر داخلی خود سیم پیچ را تشکیل می دهد. سپس بسته به نوع کاربردی که کویل ها دارند، آن ها را با گرما، بدون گرما، روکش شده با الماس یا آج، یا از پیش رنگ شده، تهیه می نمایند.

کویل آلومینیوم
کویل آلومینیوم چیست؟

کویل آلومینیوم چه کاربردی دارد؟

از کویل ها در صنایع مختلفی استفاده می شود. از جمله صنعت های مهمی می توان به ساخت و ساز، الکترونیک، خودرو، داروسازی، خدمات غذایی، ساخت، حمل و نقل نام برد.
هم چنین کلیه صنایعی که به کویل های ساخته شده از این فلز متکی هستند. لازم به ذکر است که آلومینیوم به طور کلی از بسیاری از ماده ها برتر بوده و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد.
در واقع آلومینیوم یک سوم سبک تر از فولاد است و همین طور خاصیت هدایت حرارتی بالایی را دارا می باشد. هم چنین یک متخصص بدون مقاومت زیادی می تواند آن را به راحتی شکل دهد.

مشخصات ابعادی ورق آلومینیوم:

با توجه به استاندارد های این محصول، کویل های آلومینیومی با عرض 1000 میلی متر و 1250 میلی متر قابل ارائه است. ارتفاع کویل آلومینیوم با توجه به تناژ آن از یک متر تا یک متر و شصت سانتی متر متغیر است .
تناژ تولیدی عموما از 1000 تا 2200 کیلو گرم و متناسب با سفارش مشتری است. استاندارد های معروف و پر کاربرد در زمینه ورق آلومینیوم، و کویل آلومینیوم، ASTM B 209M و BS 1470 i هستند.

ضخامت های کویل آلومینیوم :

کویل های این فلز با ضخامت 0.2 تا 1.25 میلی متر تولید می شوند.
0.2 – 0.25 – 0.3 – 0.4 – 0.5 – 0.6 – 0.7 – 0.8 – 0.9 – 1 – 1.25 میلی متر.

ورق آلومینیوم برش خورده ( شیت یا برگ):
هم چنین ورق آلومینیوم به صورت شیت (برش 1*2 متر و 2.5*1.25 متری) موجود است. ضخامت ورق آلومینیوم به صورت برگ های 2 متر مربعی و 3.125 متر مربعی بدین صورت است:
0.3 – 0.4 – 0.5 – 0.6 – 0.7 – 0.8 – 0.9 – 1 – 1.25 – 1.5 – 2 – 3 – 4 – 5 میلی متر.
علاوه بر این ، ما مجموعه کاملی از خدمات کویل آلومینیوم را ارائه می دهیم که شامل رنگ ، برش ، طول برش و غیره است.

چه کویل ها / ورق هایی را می توان ارائه داد؟

آلیاژ های قابل ارائه : 1050، 1060، 1100،1200، 3003، 3105، 5052
سختی: H12 / H14 / H16 / H18  / O
زمان تحویل:  بازه زمانی تحویل کالا، با توجه به تناژ ، آلیاژ آلومینیوم و شکل ظاهری متغیر است.
این بازه برای ورق هایی که به صورت آماده در انبار موجود است و نیاز به عملیات خاصی ندارد یک روز است.
برای ورق آلومینیوم برش خورده و کویل آلومینیوم استاندارد نیز چنین است.
زمان تحویل ورق های آلیاژی بین 20 تا 30 روز کاری متغیر است.
بسته بندی: روی پالت چوبی و پالت فلزی استاندارد .

کویل آلومینیومی آلیاژی

از کویل آلیاژی به طرز گسترده ای در دکوراسیون، بسته بندی، ساخت، حمل و نقل، الکترونیکی، حمل و نقل هوایی، پرواز فضایی، اسلحه و سایر مناطق استفاده می شود.
کویل آلیاژ در زمینه هوافضا برای ساخت هواپیما، قاب بدنه، خرپا، روتور، پروانه، مخزن سوخت، صفحه دیواری و بند بند دنده فرود و حلقه جعل موشک، صفحه دیواری فضاپیما و… مورد استفاده قرار می گیرد.
از این محصول در صنعت حمل و نقل برای ساخت، وسیله نقلیه مترو، قطار راه آهن از جنس ساختار بدنه خودرو با سرعت بالا، درب اتومبیل و ویندوز، قفسه، قطعات موتور خودرو، تهویه هوا، رادیاتور، پانل ها، توپی چرخ و مواد کشتی، استفاده می شود.
برای دریافت قیمت روز ورق و کویل آلومینیوم با کارشناسان شرکت آلومینیوم آگرین تماس بگیرید.

کویل آلومینیوم
کویل آلومینیوم آلیاژی

چاپ کویل آلومینیوم آلیاژی:

چاپ کویل این فلز، به طور معمول برای نسخه PS مورد استفاده قرار می گیرد. نسخه PS پایه آلومینیوم نوعی از مواد جدید است.
چاپ برای ساخت خودکار صفحه و چاپ، دکوراسیون معماری با آلیاژ کویل به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، عملکرد جوشکاری، ساخت درها و پنجره ها، سقف، سطح تزیینی، مواردی هستند که از چاپ کویل استفاده می کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *