ورق آلومینیوم ضخیم

ورق الومینیوم ضخیم

امروز می خواهیم در مورد ورق آلومینیوم ضخیم متنی را تهیه و با هم بررسی نماییم. آلومینیوم در بخش صنایع و مراکز مختلف دارای کاربردهای بسیاری می باشد و این موضوع هر ساله در حال گسترش می باشد و دامنه کاربرد آن بسیار می شود. یکی از روش های تهیه و استفاده از آلومینیوم تهیه ورق هایی از آن می باشد. کارخانجات زیادی می باشند که آلومینیوم را به صورت ورق ها تولید و عرضه می کنند.

ورق های آلومینیوم دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی می باشند که یکی از فاکتورهای مربوط به آن ضخامت مربوطه می باشد. شما می توانید این ورق ها را با ویژگی هایی مانند ضخامت، سبکی، قیمت مطلوب و ظاهر آن داشته باشید. اما نکته خیلی مهم این ورق ها مقاومت بالا در برابر آسیب و همچنین زنگ زدگی می باشد.

این فلز پرکاربرد با خصوصیات مثبت خود می تواند به صورت ورق آلومینیوم ضخیم درآید. و آن را در دسته ورق های فلزی بسیار نرم و سبک قرار دهیم. اگر بخواهیم روند تهیه این روق ها را بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم که آلومینیوم را از میان غلطک هایی عبور می دهند که به نورد سرد معروف می باشد. تا تحت فشار بتواند حالت مناسبی بگیرد.  براساس همین تنظیماتی صورت می گیرد تا خروجی کار شما با ورق آلومینیوم با ضخامت زیاد و یا ضخامت کم باشد.

موارد استفاده از ورق های آلومینیومی ضخیم

ورق های آلومینیومی دارای وزن پایینی می باشند و در کنار از طریق افزایش ضخامت می توانند استحکام و مقاومت خیلی زیادی را از آن انتظار داشت. این موضوع باعث شده است تا در موارد استفاده زیادی باعث شود تا خواهان زیادی داشته باشد. یکی از کاربرد های بسیار مهم آن در صنعت هوافضا می باشد که برای  موارد زیادی کاربرد دارد و شما می توانید در آن جا استفاده های زیادی را مشاهده کنید.

در بحث ساختمانی نیز این ورق ها مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده در سقف ها و پنل های دیواری می توان نام برد. صنعت حمل و نقل نیز جز صنایعی می باشد که می توانید استفاده زیادی از آن را مشاهده نمایید.  یک مورد دیگر استفاده از آن ها در صنایع غذایی می باشد. که در اثر گرما و موارد دیگر باعث ایجاد مشکل در تولیدات غذایی نمی شود و شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

شما با این ورق ها می توانید استحکام، شکل پذیری بالا، جوش پذیری و عدم خوردگی را داشته باشید. که برای خیلی از فلزات دیگر این موضوع جزو مشکلات می باشد و باعث می شود تا شما نتوانید از آن استفاده کنید.  همچنین رسانایی الکتریکی و  عایق حرارتی از جمله موارد دیگری می باشد که شما را مجاب می کند تا در نقاط مختلف استفاده نمایید.

ورق آلومینیوم ضخیم با کیفیت

ورق های آلومینیوم ضخیم دارای مقاومت مناسبی می باشند. اما آنچه مهم می باشد آن است که این افزایش ضخامت خصوصیات دیگر آن را تحت شعاع قرار ندهد. وزن سبک و همچنین قیمت مناسب ورق آلومینیوم ضخیم می تواند جز مواردی باشد که می تواند خصوصیت مربوط به آن را کامل و جز نکات مثبت آن قرار گیرد.

مقاومت بالای آن و همچنین زیبایی ظاهری می تواند جزو موارد دیگری برای خصوصیات مثبت آن باشد که می تواند باعث جذب مشتریان هدف شود.

قیمت ورق الومینیوم ضخیم

یکی از محصولاتی که می توانید از مجموعه آگرین تهیه نمایید، ورق های آلومینیم ضخیم می باشد که در هر یک از صنایع کاربردهای خاصی دارند. ضخامت زیاد باعث می شود تا هزینه مربوط به آن نیز تغییر پیدا کند. شما با بررسی مراحل تولید می توانید به نتیجه مناسبی دست پیدا کنید که ضخامت می تواند بر روی قیمت مربوط به آن تعیین کننده باشد.

ورق های براساس آن که چه شکلی و همچنین ورق آلومینیوم دارای چه روند تولیدی می باشند می تواند تصمیم گیری در مورد قیمت آن را بهتر درک نمود. ورق های آلومینیومی در مراکز مختلفی تولید می شود که می تواند دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی باشند. به همین دلیل در قیمت مربوط به ورق های آلومینیوم ضخیم نیز این مورد دیده می شود و شما با بررسی قیمت ها می توانید تنوع زیادی را در بازار مشاهده نمایید.

مجموعه آگرین نیز همیشه سعی نموده است فعالیت خود بر مبنای مشتری مداری و خواسته مخاطبین هدف قرار دهد. به همین منظور  سعی نموده ایم تا در کنار تامین کیفیت مناسب،قیمت را نیز به صورت کاملاً معقول و متناسب با خواسته های مشتریان تامین عرضه کنیم.

اگر شما نیز به دنبال ورق های آلومینیم با ضخامت زیاد و یا ضخامت های دیگر می باشید، می توانید با شماره تماس های موجود در سایت آلومینیوم آگرین تماس حاصل نمایید.

مطالب پیشنهادی

کاربرد ورق آلومینیوم در صنعت نفت و گاز

کاربرد ورق آلومینیوم در صنایع مختلف

مراکز فروش آلومینیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *