ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین

عایق رطوبتی پلی سرلین (psmb) اکستروژن سه لایه ای از پلیمرهای پلی اتیلن و سرلین (یا همان (DU POINTبا ضخامت
۷۶ میکرومتر است. پلی سرلین (PSMB) لمینه ای حرارتی است که به منظور عایق کاری مکانیکی جهت جلوگیری از ایجاد حفره شکاف و خوردگی گالوانیک سطوح داخلی روکش های فلزی و لوله های مخارن و دیگر تجهیزات، مورد استفاده قرار می گیرد.
در این خوردگی ها زمانی رخ می دهد که آب و رطوبت از طریق مفاصل نصب شده و یا بخش های آسیب دیده وارد سیستم عایق کاری می شود.
ظاهر فیلم:. فیلم پلی سرلین با رنگ آبی روشن خود، از دیگر فیلم های مشابه متمایز میگردد و این اجازه را به بیننده می دهد که تنها با نگاه کردن به روکش فلزی، وجود آن را تایید کند.


ساختار فیلم سرلین:

پلی سرلین (PSMB)از سه لایه فیلم که هر یک به منظور بدست آمدن مطلوب ترین عملکرد به دقت انتخاب شده اند، تشکیل شده است. هر کدام از لایه ها حدود ۲۵ میکرومتر ضخامت دارند. لایه داخلی را معمولا از پلی اتیلن با چگالی پایین ( (LDPEکه دارای چسبندگی بهتری است، استفاده می نمایند.
لایه میانی را از Surfyn که دارای استحکام بیشتری است استفاده نموده و لایه خارجی را از پلی اتیلن با چگالی بالا ((HDPE که مقاومت فوق العاده ای در برابر سایش دارد، بهره می گیرند.
استفاده از سه لایه فيلم جداگانه عملا تضمین می کند که هیچ سوراخی در کل فیلم وجود نداشته باشد چرا که وجود یک سوراخ در یکی از لایه ها تاثیری بر دیگر لایه ها نخواهد داشت.
پلی سرلین روی سطوح داخلی انواع روکش های فلزی از جمله آلومينيوم ،استيل ،گالوانیزه و آلوزینک، جهت جلو گیری از خوردگی استفاده میشود. پلی سرلین در نصب روکش فلزی عایق مکانیکی به دور لوله های سرد و گرم ،مخازن و تجهیزات صنعتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

ظاهر فیلم:
فیلم پلی سرلین با رنگ آبی روشن خود، از دیگر فیلم های مشابه متمایز میگردد و این اجازه را به بیننده می دهد که تنها با نگاه کردن به روکش فلزی، وجود آن را تایید کند.

خواندن 873 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.