ملزومات عایق کاری

انواع تسمه

انواع تسمه با عرض های ۱۹.۱۶.۱۳ و۲۵ میلیمتر و ضخامت 4/0 تا 1 میلیمتر از نوع استنلس استیل و گالوانیزه در قالب رول هایی با حداکثر وزن ۳۰ کیلو گرم جهت بستن جکت آلومینیومی قابل تولید وعرضه می باشند.
بست
بست های فلزی، جهت اجرای تسمه کشی و محکم کردن آن در انجام عملیات عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به ابعاد تسمه، بست های فلزی از جنس استنلس استیل و گالوانیزه با عرض های ۱۹-۱۶-۱۳ و۲۵ میلیمتر و ضخامت 4/0 تا ۱ میلیمتر قابل تولید و عرضه می باشند.

انواع پیچ
به منظور سهولت در اجرا و افزایش کیفیت جکت های فلزی پیچ خودکار استنلس استیل بهترین انتخاب بوده و باعث بهبود کیفیت اجرای جکت آلومینیومی می شود. برای بهبود عملکرد پیچ، استفاده از واشر فلزی به همراه واشر نئوپرین ضروری است. ابعاد پیچ های خودکار از 9/3 تا 3/6 میلیمتر و طول آنها از ۹ تا تا ۲۵ میلیمتر متغیر است. همچنین جنس و آلیاژ پیچ ها، فولاد ضد زنگ با گرید های ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد.

فنر انبساط تخت
از فنرهای انبساط جهت تسمه کشی انواع مخازن و تجهیزاتی که امکان انبساط و انقباض در آنها وجود دارد، استفاده می شود. فنرهای انبساط با متریال استنلس استیل و گرید ۳۰۴ در طولهای ۵۰ و ۱۰۰ میلیمتر و قطر مفتول ۱ میلیمتر قابل تولید و عرضه می باشند.
انواع سیم مفتول
سیم مفتول با متریال فولادی گالوانیزه و فولاد ضد زنگ با گرید۳۰۴ برای اجرا و بستن انواع عایق ها، مورد استفاده قرار می گیرند. گفتنی است در میان انواع تولید شده، سیم مفتول های با ضخامت 7/0 تا 6/1 میلیمتر که بیشترین کاربرد را دارند، قابل تولید و عرضه می باشند.

خواندن 743 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.